background
Lease now
 
open pohled z ulice Jungmannova left right
background
close

JUNGMANNOVA 15

Objekt JUNGMANNOVA 15 byl postaven v letech 1907 až 1910 podle plánů architekta Osvalda Polívky. Průčelí je převážně ve stylu Art Nouveau a je ozvláštněno několika prvky ve stylu Art Deco. V posledních desetiletích se objekt neustále adaptoval podle potřeb měnících se nájemců. Nyní se budovy ujala společnost IMMOFINANZ Group a po přestavbě provedené touto společností objekt splňuje nejnáročnější novodobé požadavky.

Architektem současné rekonstrukce a přístavby je pražský ateliér DaM architekti. Cílem bylo vytvořit čistě kancelářskou budovu s otevřenými terasami a velkými zelenými plochami. Historická část je s novou částí budovy propojena a společně poskytují
k pronájmu cca 7 600 m2 prvotřídních kancelářských a obchodních prostor v prémiové lokalitě ve středu města.

 
 

Podmínky použití
IMMOFINANZ AG, Wienerbergstraße 11, 1100 Vienna, Austria
T +43 (0)5 7111 | F +43 (0)5 7111 - 8888, info@immofinanz.com

FN 114425y Commercial Court Vienna, EU VAT ID: ATU 37681807, DVR 0607274
© IMMOFINANZ AG, 2013

Zveřejnění v souladu s Mediengesetz § 25 [Zákon o médiích, Rakousko]: majitelem webu je IMMOFINANZ AG, realitní společnost. Účelem tohoto webu je poskytnout informace o činnosti IMMOFINANZ AG. Popisy a informace obsažené na této webové stránce, uvedené písemně či ústně, pokud jde o budovu samotnou i její hodnoty, se zakládají na stavu, který převažuje v době jejich přípravy. Tento stav se může během stavby změnit. Z tohoto důvodu nejsou popisy a informace závazné a nemusejí nutně odpovídat stavu dokončené budovy. Fotografie a ilustrace znázorňují pouze některé části budovy z doby, kdy se na nich pracovalo. Veškeré rozměry nebo údaje o vzdálenosti jsou uvedeny pouze pro orientaci. Použití obrazových materiálů a textů je chráněno autorským právem a bez předchozí dohody není dovoleno.

Design, on-line concept, programming, CMS
Graffitti Networks, Švabky 2, Prague 8
web@gng.cz, www.gng.cz